ד"ר נועם יהודאי נכנס הבוקר לתפקידו כמנהל מרכז רפואי צפון (פוריה)

ד"ר נועם יהודאי מחליף את פרופ' ארז און שפורש מתפקידו לאחר יותר מעשור


לאחר שנתיים כסגן מנהל מרכז רפואי צפון (פוריה), נכנס הבוקר (2.6.24) ד"ר נועם יהודאי, לתפקידו החדש כמנהל המרכז הרפואי במקומו של פרופ' און שפורש לאחר למעלה מעשור בתפקיד.

 ד"ר יהודאי, בן 51 מחיפה, נשוי ואב ל-2, כיהן בעבר כראש תחום רפואת אף-אוזן-גרון של חיל הרפואה בצה"ל. לאחר מכן שימש רופא בכיר וסגן מנהל המרכז הרפואי בני ציון. כאמור, בשנתיים האחרונות שימש סגן מנהל מרכז רפואי צפון, ולאחרונה נבחר במכרז למנהל המרכז.

ד"ר יהודאי: "בכוונתי להמשיך ולהוביל את מרכז רפואי צפון למצוינות ולמתן שירותי הבריאות הטובים ביותר לתושבים, תוך צמצום הפערים בין מרכז ופריפריה ופתיחת מרכזי מצוינות ושירותים מתקדמים. המרכז הרפואי ימשיך להוות מנוע צמיחה אזורי, שיתרום לחיזוק החוסן הכלכלי-חברתי של האזור הצפון מזרחי של ישראל ויוביל בתחומי רפואה, מחקר, אקדמיה וחדשנות".
ד"ר יהודאי הודה לפרופ' און על תרומתו רבת השנים לקידומו ופיתוחו של המרכז הרפואי: "נמשיך בחזון של פרופ' און להיות המקום בו מטופלים בוחרים לדאוג לבריאותם ובו רוצים לעבוד צוותים רפואיים."

עם פרישתו אמר פרופ' און: "אני מסיים את התפקיד בסיפוק רב, אני מודה לעובדי המרכז הרפואי שנתנו לי הזכות להוביל את מרכז רפואי צפון בשנים האחרונות. אני מאחל הצלחה רבה לד"ר יהודאי ומשוכנע שיצעיד את המרכז הרפואי לפסגות חדשות בשרותי הרפואה, באקדמיה ובמחקר".

בתמונה: ד"ר נועם יהודאי (מימין) ופרופ' ארז און. קרדיט תמונה: מרכז רפואי צפון