טקס מצטייני מרכז רפואי צפון נערך השבוע

הטקס התקיים במסגרת אירוע הפרידה ממנהל המרכז הרפואי צפון בבית גבריאל

השבוע התקיים טקס המצטיינים של עובדי המרכז הרפואי צפון. הפעם נערך הטקס בבית גבריאל, במסגרת אירוע הפרידה המרגש מפרופ' ארז און המסיים בקרוב את תפקידו לאחר למעלה מעשור כמנהל המרכז הרפואי.
שמעון סבח, המנהל האדמיניסטרטיבי של המרכז הרפואי בירך את העובדים והעובדים המצטיינים: "ההון האנושי הוא המשאב החשוב ביותר שיש לכל ארגון. הוא העושה את ההבדל בין דריכה במקום לפריצת דרך. עובדים מצטיינים המחויבים למקום עבודתם, הם הכוח המניע של המרכז הרפואי והתנאי להתמודדות עם האתגרים המורכבים שמציבה לנו מערכת הבריאות. אתם משמשים דוגמא ומופת לנחישות, לאומץ ולאמונה בדרך."
את אות מצטיינת חטיבת בתי החולים הממשלתיים קיבלה ד"ר חנין ג'באלי, מנהלת מחלקת עיניים במרכז הרפואי. ד"ר ג'באלי עובדת במרכז הרפואי משנת 2006, מתמחה בתחום נוירו אופתלמולוגיה ומהווה, על פי וועדת הפרס "יעד לייעוץ וטיפול עבור רופאי עיניים." עוד הוסיפו בנימוקיהם כי "קידמה ופיתחה נושאים רבים בתחום רפואת עיניים כולל תחומים חדשים שלא עסקו בהם במרכז הרפואי בעבר. היקף הפעילות עלה בתקופת כהונתה בעשרות אחוזים ובזכות תרומתה ד"ר חנין, קיבלה יחידת העיניים הכרה כמחלקה. ד"ר חנין מגלה מסירות רבה למטופלים, היא אחראית על הדרכת סטודנטים לרפואה במחלקה, מרצה מצטיינת ואהובה."
עוד קיבלו אות הצטיינות אישית: אניה סוקולוב- אחות במחלקת פנימית ב', פתחיה דראושה- אחות במחלקה הקרדיולוגית, אילנה ממן- מנהלת ענף מקצועות הבריאות במחלקת משאבי אנוש, יפה שועה- רכזת נושא במחלקת דימות, קרן כהן- דימותנית מנהלת מערך שד במחלקת דימות, ד"ר אלכסנדר נודלמן- סגן מנהל במחלקה אורתופדית בגמלאות וד"ר קיפאח שמס- מתמחה במחלקת ילדים. שלושה קיבלו תעודות על שיפור במצויינות: רמון פואז- אחראי גננים-מחלקת גינון ונהגים, ענבל דיטור- מנהלת ענף רופאים במחלקת משאבי אנוש ועולא אבו ריא - מדריכה קלינית במחלקה פנימית ב'.
נוסף למצויינות האישית, שני צוותים זכו בתעודות על מצויינות קבוצתית.
צוות יחידת הטראומה, בניהולו של ד"ר ברק לויט כולל את ויסאם נג'אר  – אח מתאם טראומה, וסיגל אלמלם ושושנה כרסנטי – רשמות רפואיות, זכה בתעודת ההצטיינות על ש"פועל לחינוך צוותי המענה הראשוני בשטח ומקדם שיתופי פעולה עם צה"ל לשיפור המענה לנפגעים טרם הגעתם למרכז הרפואי. בשנת 2022 הוכר המרכז הרפואי, בזכות עבודתם, כמרכז טראומה אזורי"
צוות מרפאת איתנה, הכולל את ד"ר טל זילברמן וד"ר מריאן מטאנס ממערך המיילדות ואת רעות זלצר, דנה הופר ותחריר מסאלחה – אחיות חדר לידה, זכה גם הוא בתעודת מצויינות צוותית: "מטרת הקמת מרפאת איתנה היתה הענקת מענה טיפולי רב מקצועי לנשים שחוו טראומה החל מתקופת ההיריון בלידה ולאחריה, הן במרכז הרפואי והן בקהילה. הצוות תורם להענקת חווית לידה מעצימה ליולדת ומלווה את היולדת כל מהלך האשפוז."