ארבעה מינויים וקידומים בכירים של רופאי מרכז רפואי צפון (פוריה) בפקולטה לרפואה ע"ש עזריאלי באוניברסיטת בר אילן

ארבעה מינויים וקידומים בכירים של רופאי מרכז רפואי צפון (פוריה) בפקולטה לרפואה ע"ש עזריאלי באוניברסיטת בר אילן

ארבעה רופאים בכירים במרכז רפואי צפון קיבלו לאחרונה מינויים וקידומים בפקולטה לרפואה על שם עזריאלי באוניברסיטת בר אילן.
ד"ר ארז קכל, מנהל המחלקה לניתוחי לב-חזה במערך הקרדיווסקולרי ע"ש קיטנר-דוידאי, מונה לפרופסור חבר קליני.
ד"ר איברהים מרעי, מנהל היחידה להפרעות קצב וקיצוב במערך הקרדיווסקולרי ע"ש קיטנר-דוידאי, קודם לפרופסור חבר קליני.
פרופ' דני גליקמן, מומחה במחלות זיהומיות לילדים ביחידה למחלות זיהומיות, קודם לדרגת פרופ' מן המניין קליני.
ד"ר מיכאל ז'רדב, מנהל מחלקת הדימות מונה לדרגת מרצה קליני.
מנהל המרכז הרפואי צפון פרופ' ארז און בירך על המינויים החדשים: "מדובר בצעד נוסף בקידומו של מרכז רפואי צפון (פוריה) כמרכז אקדמי מוביל המשלב מחקר, הוראה ושירותי רפואה מובילים. שיתוף הפעולה עם הפקולטה לרפואה באוניברסיטת בר אילן מאפשר לנו לקדם את רמת הרפואה בצפון".
פרופ' קכל ופרופ' מרעי, שניהם בכירים במערך הקרדיווסקולרי ע"ש קיטנר דוידאי במרכז הרפואי הודו לצוותים. פרופ' קכל: "אני שמח לקבל את המינוי. זוהי תוצאה של עבודה מאומצת של כל הצוות הרפואי, הסיעודי והמנהלתי של המחלקה לניתוחי לב במרכז הרפואי פוריה, של המחקרים הרבים שביצענו כאן ושל ההשקעה הגדולה בחינוך הרפואי של הסטודנטים לרפואה המגיעים אלינו. פרופ' מרעי הוסיף לדבריו: "אני גאה להיות בצוות המוביל של אחד ממרכזי המצויינות של מרכז רפואי צפון ושמח לקבל את המינוי."
ד"ר ז'רדב: "אני שמח לקבל את המינוי. חשוב לי כרופא ובמיוחד כמנהל מחלקה לקדם אקדמיה ולהראות דוגמה לרופאים הצעירים במחלקתי וכמובן כחלק בלתי נפרד של המרכז הרפואי לפעול באקדמיה. הקשר בין האקדמיה לעשיה במרכז הרפואי מפרה את כל הצדדים ואני גאה להיות חלק מזה."
פרופ' דני גליקמן הוסיף: "הפקולטה לרפואה ע"ש עזריאלי בגליל נשענת על השקעתם הרבה של רופאים ורופאות בחינוך רפואי של סטודנטים ובמחקר קליני. אני שמח מאוד על המינויים והקידומים בפקולטה ובמרכזים הרפואיים בצפון".